Bakırköy Belediyesi 2023 Bütçe Meclis Toplantısında Sert sözler !

21 Ekim 2022 - 15:10 - Güncelleme: 21 Ekim 2022 - 15:12

Bakırköy Belediyesi'nin 2023 yılı Bütçe ve Performans Raporu görüşmelerini 19 Ekim 2022 Çarşamba günü Belediye Meclisi'nde gerçekleştirdi.

Ak Parti grubu belediyenin Bütçe ve Performans raporunu eleştirirken, CHP grubu ise belediyecilik anlamındaki tüm hizmetleri eksiksiz yaptığını ve bütçenin tasarruf bütçesi olduğunu savundu. Mecliste bulunan parti gruplarının bütçe hakkında görüşlerinin de alındığı toplantıda yapılan oylama ile 2023 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi. Bakırköy'ün 2023 yılı bütçesi 1 Milyar 70 Milyon Türk Lirası olarak belirlendi.

'BİZİM DİĞER BELEDİYELERDEN FARKIMIZ VAR'


Bakırköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Taşkın Toprak, Bakırköy'ün diğer belediyelerinden bir farkının olduğunu bu farkın da bu senenin enflasyon farkını koyup bütçenin iki katına çıkartılmadığını, plan ve programlarına yapacakları projeleri göz önünde bulundurularak yaptıklarını söyledi. Bu bütçede ne istediğini bilen, ne yaptığını bilen, hedefi olan ve bu hefefleri gerçekleştirmek için ihtiyacı olunan her şeyin tespitinin yapıldığını belirtti.

BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI BÜLENT KERİMOĞLU'NDAN TEŞEKKÜR


Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Belediyesi'nin yeni bütçesi ile ilgili olarak hem bu konu da eleştirilere cevap vermek hem de bir teşekkür etmek için söz aldı. Herkese çok teşekkür ettiğini herkesin vermiş olduğu desteğe , eleştiriler dahil , herkese şükranlarını sunduğunu belirtti. Bakırköy belediye çalışanlarının bu bütçe hazırlığı konusunda yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ileten Kerimoğlu herkesin Cumhuriyet Bayramını şimdiden kutlayıp iyi ve mutlu bir ülke dilediğini belirtti.  Kerimoğlu'nun sözlerinin ardından meclis toplantısı son buldu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum