BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI DR. KERİMOĞLU'NDAN , ESKİ BAŞKANA VEFA ''ATEŞ ÜNAL ERZEN SONSUZLUĞA UĞURLANDI''

2004 - 2014 yılları arasında Bakırköy Belediye Başkanı olarak görev yapan H. Ateş Ünal Erzen, Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi önünde düzenlenen veda töreniyle Bakırköy'den son yolculuğuna uğurlandı.

BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI DR. KERİMOĞLU'NDAN , ESKİ BAŞKANA VEFA ''ATEŞ ÜNAL ERZEN SONSUZLUĞA UĞURLANDI''
24 Kasım 2023 - 18:03
Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu; "Bakırköy Belediyesi eski Başkanımız Ateş Ünal Erzen’i büyük emekler verdiği Bakırköy’de Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde düzenlediğimiz veda töreniyle son yolculuğuna uğurluyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Bakırköylülere başsağlığı diliyorum" dedi. 

 

 

 

 

Teşvikiye Camiinde cenaze töreni düzenlendi.

 

Bir süredir rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gören eski Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen hayatını kaybetti.78 yaşındaki Ünal Erzen için Teşvikiye Camiinde cenaze töreni düzenlendi.

 

 

Törene, Ateş Ünal Erzenin eşi Meltem Ünal Erzen, oğulları Erin ve Emir Ünal Erzen, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray’ın eski başkanlarından Faruk Süren, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile Erzen’in yakınları ve sevenleri katıldı.

 

 

 

 

Öğle namazına mütakip kılınan cenaze namazının ardından helallik alındı. Erzen’in Türk bayrağına sarılı ve Galatasaray bayrağı bulunan tabutu, omuzlara alınarak cenaze aracına konuldu. Ateş Ünal Erzen’in cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığında toprağa verildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum